![](https://parasha.org/wp-content/uploads/2021/02/image-1-600x692-1-1.png)
בעשירייה הפותחת של המשפיעים והמשפיעות לשנת 2021
ב”ה כבר יומיים אני כותבת את הפוסט הזה, מוחקת, מחליפה מילה, מתלבטת שעות על כל סימן קריאה.למה – כי הרבנית ימימה עצמה הודפת את המחמאות, ואין לי עניין להוסיף
ב”ה כבר יומיים אני כותבת את הפוסט הזה, מוחקת, מחליפה מילה, מתלבטת שעות על כל סימן קריאה.למה – כי הרבנית ימימה עצמה הודפת את המחמאות, ואין לי עניין להוסיף
ב”ה לא, זה לא מובן מאליו. לא מובן מאליו לקבל ביקורת ספרים באתר JBR. לא מובן מאליו להיכנס לדפי המוסף החגיגי של “ישראל היום” ומניסיון – לא מובן מאליו לזכות
ב”ה לפני חודש וקצת, כשהיומן שלנו, “שנה וברכותיה” החדש רק יצא לאור,הרבנית ימימה התיישבה וכתבה הקדשות אישיות ליוצרים ולאומנים שטקסטים פרי עטם ושירים שהם כתבו נשזרו ביומן שלנו השנה. ערימה גבוהה של
כבר יומיים אני בוהה בתמונות היפהפיות שצילם משה אליהו, מזכרת משידור “מתחברות לירושלים”. מרוב שפע אני מתקשה לבחור תמונות לפוסט הזה. גם מילים אני מתקשה לבחור.
האמת, לא יכולתי לדמיין מה יצא מהיום ההוא, אבל צירופי המקרים הלא פחות ממדהימים שהתרחשו באותו בוקר, לא הותירו לי ברירה אלא להאמין. פרק א’ התאריך
ב”ה כבר חודשיים תמימים כולנו במנהרת הקורונה ההזויה הזו. ועכשיו, כשבהדרגה ובזהירות חוזרים לשגרה, עם הרבה תפילות, הגיע הזמן לעצור ולסכם תקופה, נכון? אז מה עבר עלינו כאן,
ב”ה כבר יומיים אני כותבת את הפוסט הזה, מוחקת, מחליפה מילה, מתלבטת שעות על כל סימן קריאה.למה – כי הרבנית ימימה עצמה הודפת את המחמאות, ואין לי עניין
ב”ה לא, זה לא מובן מאליו. לא מובן מאליו לקבל ביקורת ספרים באתר JBR. לא מובן מאליו להיכנס לדפי המוסף החגיגי של “ישראל היום” ומניסיון – לא מובן מאליו
ב”ה לפני חודש וקצת, כשהיומן שלנו, “שנה וברכותיה” החדש רק יצא לאור,הרבנית ימימה התיישבה וכתבה הקדשות אישיות ליוצרים ולאומנים שטקסטים פרי עטם ושירים שהם כתבו נשזרו ביומן שלנו השנה. ערימה גבוהה
כבר יומיים אני בוהה בתמונות היפהפיות שצילם משה אליהו, מזכרת משידור “מתחברות לירושלים”. מרוב שפע אני מתקשה לבחור תמונות לפוסט הזה. גם מילים אני מתקשה
האמת, לא יכולתי לדמיין מה יצא מהיום ההוא, אבל צירופי המקרים הלא פחות ממדהימים שהתרחשו באותו בוקר, לא הותירו לי ברירה אלא להאמין. פרק א’
ב”ה כבר חודשיים תמימים כולנו במנהרת הקורונה ההזויה הזו. ועכשיו, כשבהדרגה ובזהירות חוזרים לשגרה, עם הרבה תפילות, הגיע הזמן לעצור ולסכם תקופה, נכון? אז מה עבר עלינו
קרדיטים לצלמים: אריק סולטן // אפרת אשל // רעות קורנברג – מגזין “פנימה” // RGB רבקי ואסף צלמים // איילה אדרי // משה אליהו // יקרת פרידמן //ילנה קווטני // יעל אילן // שירה ביליג // רזיאל אלטרס
קרדיטים לצלמים: אריק סולטן // אפרת אשל // נעמה שטרן – מגזין מוצ”ש רעות קורנפלד – מגזין “פנימה” // איילה אדרי // משה אליהו // יקרת פרידמן
קרדיטים לצלמים: אריק סולטן // אפרת אשל // רעות קורנברג – מגזין “פנימה” // RGB רבקי ואסף צלמים // איילה אדרי // משה אליהו // יקרת פרידמן //ילנה קווטני // יעל אילן // שירה ביליג // רזיאל אלטרס
ב”ה את רייצ’ל גולדברג פולין אני מכירה כבר הרבה שנים. ג’ון, בעלה, למד עם בעלי בתיכון היהודי בשיקגו. והם החליטו לקשור את גורלם בארץ
אריק סולטן | אפרת אשל | נעמה שטרן – מגזין “מוצש” | רעות קורנפלד – מגזין “פנימה” | איילה אדרי | משה אליהו | יקרת פרידמן
שיעור אחד במתנה